loading

Finále na vodě ...aneb když počasí nepřeje....

Finále na vodě ...aneb když počasí nepřeje....

O víkendu 22.4. – 24.4.2022 se na naší závodní dráze konalo mistrovství ČR a Pohár v kartingu. Při prvních závodech letošní sezóny vystřídal slunce déšť, zima a umělé osvětlení. Na mokrém povrchu závodní dráhy motokáry tančily do všech směrů.

Za příjemného počasí doprovázeného sluncem probíhaly v pátek a v sobotu neoficiální tréninky. V sobotu odpoledne přišel na řadu také měřený tréninky se 7 minutami čistého času a první finálová jízda. 

V neděli nás nemile překvapil vytrvalý déšť, který trochu zamíchal kartami. Diváci oblékali pláštenky a mechanici speciální gumy se vzorkem vhodným pro jízdu na mokrém povrchu. 

Přesto, že extrémní podmínky nikoho netěšily, věrní fanoušci sledovali vývoj celého nedělního dne pod deštníky, a závodníci neztráceli chuť bojovat. Diváci, kteří zůstali v teple a pohodlí svého domova, nebo se uvelebili v naší restuaraci mohli závody sledovat na on-line stramu na Facebooku Czech kart open.

Nevídaným úspěchem tohoto víkendu se může pyšnit například Sprit Racing Team, kterému se podařilo zajistit triple podium v kategorii Easykart 100. Gratulujeme!

Kompletní výsledky všech soutěžních kategorií jak Mistrovství ČR, tak poháru si můžete prohlédnou zde na webu Czech kart open.

Děkujeme všem za účast a podporu! Závodníkům přejeme do letošní sezóny mnoho úspěchů a těšíme se na další závodní víkend u nás na Kartareně Cheb.

Zajímá vás kdy se u nás pořádají další zajímavé akce? Sledujte náš kalendář!

Machen Sie glücklich mit einem Geschenkgutschein
Machen Sie glücklich mit einem Geschenkgutschein
Der Gutschein ist für alle Leistungen gültig. Unvergessliche Erlebnisse für Kinder und Erwachsene!