loading

Finále na vodě ...aneb když počasí nepřeje....

Finále na vodě ...aneb když počasí nepřeje....

O víkendu 22.4. – 24.4.2022 se na naší závodní dráze konalo mistrovství ČR a Pohár v kartingu. Při prvních závodech letošní sezóny vystřídal slunce déšť, zima a umělé osvětlení. Na mokrém povrchu závodní dráhy motokáry tančily do všech směrů.

Za příjemného počasí doprovázeného sluncem probíhaly v pátek a v sobotu neoficiální tréninky. V sobotu odpoledne přišel na řadu také měřený tréninky se 7 minutami čistého času a první finálová jízda. 

V neděli nás nemile překvapil vytrvalý déšť, který trochu zamíchal kartami. Diváci oblékali pláštenky a mechanici speciální gumy se vzorkem vhodným pro jízdu na mokrém povrchu. 

Přesto, že extrémní podmínky nikoho netěšily, věrní fanoušci sledovali vývoj celého nedělního dne pod deštníky, a závodníci neztráceli chuť bojovat. Diváci, kteří zůstali v teple a pohodlí svého domova, nebo se uvelebili v naší restuaraci mohli závody sledovat na on-line stramu na Facebooku Czech kart open.

Nevídaným úspěchem tohoto víkendu se může pyšnit například Sprit Racing Team, kterému se podařilo zajistit triple podium v kategorii Easykart 100. Gratulujeme!

Kompletní výsledky všech soutěžních kategorií jak Mistrovství ČR, tak poháru si můžete prohlédnou zde na webu Czech kart open.

Děkujeme všem za účast a podporu! Závodníkům přejeme do letošní sezóny mnoho úspěchů a těšíme se na další závodní víkend u nás na Kartareně Cheb.

Zajímá vás kdy se u nás pořádají další zajímavé akce? Sledujte náš kalendář!

Make somebody happy with a gift voucher
Make somebody happy with a gift voucher
The voucher is valid for all services. Unforgettable experiences for children and adults!