loading

Finále na vodě, tančící motokáry, velké úspěchy i…

Finále na vodě, tančící motokáry, velké úspěchy i zklamání

O víkendu 22.4. – 24.4.2022 se na naší závodní dráze konalo mistrovství ČR a Pohár v kartingu. Při prvních závodech letošní sezóny vystřídal slunce déšť, zima a umělé osvětlení. Na mokrém povrchu závodní dráhy motokáry tančily do všech směrů. Za příjemného počasí doprovázeného sluncem probíhaly v pátek a v sobotu neoficiální tréninky. V sobotu odpoledne přišel na řadu také měřené tréninky se 7 minutami čistého času a první finálová jízda. 

Nedělní vytvrvalý déšť zamíchal kartami. Diváci oblékali pláštenky a mechanici speciální gumy se vzorkem vhodným pro jízdu na mokrém povrchu. Přesto, že extrémní podmínky nikoho netěšily, věrní fanoušci sledovali vývoj celého nedělního dne pod deštníky, a závodníci neztráceli chuť bojovat. Diváci, kteří zůstali v teple a pohodlí svého domova, nebo v místní restauraci mohli závody sledovat na on-line stramu na Facebooku Czech kart open.

Nevídaným úspěchem tohoto víkendu se může pyšnit například Sprit Racing Team, kterému se podařilo zajistit triple podium v kategorii Easykart 100. Gratulujeme!

Kompletní výsledky všech soutěžních kategorií jak Mistrovství ČR, tak poháru si můžete prohlédnou zde na webu Czech kart open.

Prohlédněte si fotografie v naší galerii. 

Děkujeme všem za účast a podporu! Závodníkům přejeme do letošní sezóny mnoho úspěchů a těšíme se na další závodní víkend u nás na Kartareně Cheb.

Zajímá vás kdy se u nás pořádají další zajímavé akce? Sledujte náš kalendář!

 

 

Kontakt pro dotazy: +420 737 878 891

Autor: Petra Hlinovská

Fotografie: Lukáš Obručník

Udělejte radost dárkovým poukazem
Udělejte radost dárkovým poukazem
Poukaz platí na všechny služby. Nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé!